3. ročník Blanenské desítky klepe na dveře

Milí příznivci a sportovní nadšenci,
sešel se nám rok s rokem a blíží se již 3. ročník Blanenské desítky. Ta se bude konat v sobotu 10. září 2016 u sportovního ostrova na ulici Poříčí v Blansku.

Blanenská desítka má za cíl nejen přilákat sportovce, kteří touží po rychlých časech a osobních rekordech, ale zejména rozhýbat celé město a zpestřit dětem jejich první školní týdny. Myslíme také na doprovod, diváky a kolemjdoucí. Ti se mohou těšit na okouzlující sportovní výkony, bohatý doprovodný program, stánky se sportovními doplňky a občerstvením.

Co je přesně Blanenská desítka?
Jde o perfektně rovinatou asfaltovou trať, kde se soutěží v běhu, koloběhu a na inlinech. Hlavní tratě v kategorii dospělých mají délku 10 km, 2 okruhy na ulici Poříčí. Pro děti jsou nachystány závody ve všech třech disciplínách o délce 200 m, 400 m a 1500m. Ta se odvíjí od věkových kategorií.

I letos je možné zapůjčit si koloběžku na závod. Firma Crussis je má pro Vás již připravené. Rezervovat si je bude možné od 15. června na wwww.blanenskadesitka.cz  Novinkou na Blanenské desítce je půjčovna in-line bruslí přímo na místě v den závodu od společnosti Tempish.

Pro letošní rok je připravených i plno dalších novinek! Pokud si někdo netroufne na desetikilometrový běh, stačí zapojit například kamaráda nebo kamarádku a vytvořit štafetový tým. Každý člen štafety pak poběží 1 kolo, tedy 5 km.

Jestliže s během teprve začínáte a chcete jeho kouzlo ukázat celé rodině, zúčastněte se nesoutěžního Allianz rodinného běhu. Jedinou podmínkou je přihlásit se v den závodu a být včas na startu. S rodinou a kamarády pak můžete doběhnout až do cíle! Více informací k rodinnému běhu připravujeme na červenec.

Registrujte se na Blanenskou desítku 2016 co nejdříve. Do 30.6. je levnější registrace, tak neváhejte!

V sobotu 10. září se na Vás těšíme!

Tým Blanenská desítka

13317009_1095338440524942_5203860260705683013_o