Blanenská je zase tu, sejdeme se na startu!

Blanenská desítka je součástí Evropského týdne sportu. Evropský týden sportu je iniciativou Evropské komise na podporu sportu a pohybové aktivity v celé Evropě.

V České republice je pod patronací Českého olympijského výboru.EWOS-BEACTIVE-visual-pink

Zároveň je Blanenská desítka také certifikovaným závodem European Athletics „Running for All“.1275789_G08_W01

Zbývají nám poslední týdny do startu 3. ročníku Blanenské desítky 2016 a my Vám přinášíme nejdůležitější informace!

  1. Závodníci, kteří se registrují na závod a zároveň budou mít zaplacené startovné do 28. 8. 2016, čeká STARTOVNÍ ČÍSLO SE JMÉNEM! Nejedná se jen o úžasnou památku, ale hlavně diváci mohou fandit přímo tobě.
  2. Stále je možnost objednat si cool TRIČKO BLANENSKÉ DESÍTKY, které s sebou letos nese veselé motivy Olympiády v Riu! Pozor ale, tričko musí být objednáno a zaplaceno do 28. 8. 2016. Tato trička budou připravena k vyzvednutí v den závodu u registrací.Triko_BD2016_02
  3. Pro největší siláky je připravena TROJKOMBINACE. Jeden závodník musí absolvovat 10ti kilometrovou trať jak na koloběžce, tak na inline a v běhu. Tato trojkombinace má zvýhodněné startovné 2+1 zdarma. Nejlepší závodník bude samozřejmě vyhlášen, podmínkou je ale obsazení disciplíny! Tak neváhej a přihlaš se! Dokaž si, že na to máš! Inline brusle si můžeš zapůjčit na místě u stánku TEMPISH.
  4. HLEDÁME DOBROVOLNÍKY! Závod netvoří jen sportovci, ale také úžasný tým dobrovolníků, který pomáhá závodníkům dosáhnout těch nejlepších výkonů. Přidej se k našemu týmu a zažij Blanenskou desítku z druhé strany! Přihlaš se ZDE
  5. Našim přáním je, aby si všichni mohli vyzkoušet závodní atmosféru. Proto jsme připravili i ALLIANZ NESOUTĚŽNÍ RODINNÝ BĚH. Vezmi s sebou celou rodinu a uběhněte společně 1 kilometr. Registrace je zdarma a bude probíhat v den závodu u stánku ALLIANZ.
  6. Největší odměna čeká v cíli na ty nejmenší! Každé dítě, které se na soutěžních tratích dostane do cíle získá unikátní PERNÍKOVOU MEDAILI! Na Blanenské desítce vyhrává každý, stačí se jen přihlásit!
  7. Nezapomeň aktivně sledovat náš facebook, kde se dozvíš všechny nejnovější informace a hlavně můžeš vyhrát hodnotné ceny ještě před startem! Zapoj se do našich FB soutěží!
  8. Jako jedna z mála tratí v ČR, obdržela Blanenská desítka cerfifikát Českého atletického svazu na přesných 10 km!CT_CAS_barva ořízlé
  9. Účastí v Blanenské desítce posbíráte také body do Českého koloběžkového poháru či do Okresní běžecké ligy Blansko, kterých je závod součástí!koloběžka