Hurá na Blanenskou desítku 2017!

Přijďte prožít magickou sobotu, 9. 9. 2017, na BLANENSKOU DESÍTKU! Přípravy 4. ročníku jsou již v plném proudu, tak se pojďme společně podívat, na co se můžeme těšit!

Online registrace jsou již v plném proudu. Pokud se přihlásíte do 30. 6. 2016, zajistíte si výhodnější startovné. Pak už stačí jen trošku potrénovat. O skvělou atmosféru a úžasné ceny se postaráme my!

Přihlašujte se na www.blanenskadesitka.cz/registrace

BLANENSKÁ DESÍTKA je závod pro celé rodiny. Děti mohou závodit jak na koloběžkách (odrážedlech), tak na inlinech nebo v běhu. Délka tratě 200 m, 400 m a 1500 m se odvíjí od věku dítěte. Perníková medaile čeká v cíli na každého dětského hrdinu!

Ideálně rovinatá trať a nový asfaltový povrch z loňského roku! To jsou přeci ideální inline podmínky. Pak nejen zebry dojíždějí do cíle s úsměvem na rtech 🙂

Ujet 10 km na koloběžce není žádná legrace. Chcete si to vyzkoušet, ale nemáte vlastní koloběžku? To vůbec nevadí. Firma Crussis Vám ji zapůjčí. O možnosti rezervace Vás budeme informovat na našich facebookových stránkách.

O popularitě závodu v koloběhu svědčí i to, že zde každoročně jezdí závodit i Michal Kulka (mistr světa v koloběhu). Uvidíme ho i letos? Nechme se překvapit…

Pro závodníky zajišťujeme tu nejlepší péči. Občerstvovací stanici na 5. kilometru a v cíli. Pitný režim od firmy Isostar, koláčky z místní Pekárny Blansko, jablka z brněnských Sadů Starý Lískovec a mnoho dalších stánků s dobrotami.

Hlavním závodem je tradiční běh na 10 km s certifikovanou tratí. BLANENSKÁ DESÍTKA je ideálním místem pro zdolání osobního rekordu!

Společně startuje i štafetový běh na 2 x 5 km. Stačí si najít parťáka, každý pak zdolá jeden okruh. Loni si to vyzkoušeli i místostarosta města Blanska Jiří Crha společně s místostarostou města Boskovice Petrem Malachem.

Nebojte se, cen máme dost! A POZOR, ve štafetách vyhlašujeme první tři nejlepší týmy jak v kategorii muži, tak v ženách i v mixech!

Slosovatelné startovní číslo ukáže, kdo vyhraje v tombole. Hlavní cena koloběžka? To je dost dobrý důvod, proč zůstat až do konce. Tak na koho se usměje štěstí letos?

Vše budeme dokumentovat, fotit a natáčet. Vaše výkony si nenecháme ujít!