Přijďte si vyzkoušet koloběžky

Během Blanenské desítky se bude nejen závodit, ale také aktivně dovádět a testovat. Přímo na místě najdete stanoviště s koloběžkami Kostka, které si můžete zadarmo vyzkoušet.

Půjčovna koloběžek bude v provozu po celou dobu konání akce, takže nemusíte mít obavy, že by se na vás nedostalo. K dispozici je připraveno celkem 30 koloběžek české výroby pro malé i velké fanoušky. „Pro účast na Blanenské desítce jsme se rozhodli proto, že chceme lidem umožnit vyzkoušet si jízdu na koloběžce. Jde o stále rozšířenější venkovní aktivitu a ty je vždy dobré podporovat. Blanenská desítka je navíc výbornou příležitostí potkat se s lidmi, které koloběžky baví, tak jako nás,“ uvedl David Kojzar z prodejny sportovních potřeb Dako Sport z Brna, která půjčovnu zajišťuje.

Ať už tedy patříte k aktivním koloběžkařům nebo si chcete jízdu na koloběžce pouze vyzkoušet, určitě se u stánku s koloběžkami zastavte a nějakou si půjčte – máme pro vás však jedno upozornění, „Jízda na koloběžce je vysoce návyková,“ dodává David.

Pokud by vás koloběžky zaujaly natolik, že byste se o nich chtěli dozvědět ještě víc, pak navštivte web Dakosport.cz nebo se zastavte přímo za Davidem v Brně. Společně s prodejem, servisem a půjčovnou lyžařského vybavení totiž právě koloběžky patří k jeho specialitám.

Zdroj: www.dakosport.cz 
10550938_770246106367833_667055691880725503_n